Магазин Мебель под заказ

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Полезные ссылки Вы искали мы нашли Дробеметная установка виробництва clemco 2 ч

Дробеметная установка виробництва clemco 2 ч

На сьогодні технологічне обладнання коштує величезні гроші і необдумані витрати на промислове обладнання на підприємстві здатні призвести до невтішної фінансової ситуації. У даній публікації ми поговоримо: як використовувати дробеструйні обладнання по максимуму і при цьому дотримуватися вищий рівень якості очищення; сфери застосування; типи обладнання. Потрібно зауважити, найякісніший вид очищення - це Дробеметная очищення.
У європейських державах більшість фірм не мають у своєму розпорядженні власним обладнанням. При цьому очищення абразиву продукції виробляється підрядником, що володіє таким обладнанням. Завдяки цьому, компанія-замовник істотно заощаджує кошти.
Але в ході виготовлення виробів, компаніям доводиться щодня чистити свою продукцію. Витрати на транспортування продукції та ризики їх виходу з ладу змушують гарненько подумати про покупку спеціального обладнання. Власна піскоструминна камера або свій дробоструминний апарат допоможуть попередити масу складностей.
Піскоструминна обробка пристроями напірного типу дасть можливість обробляти вироби самих різноманітних габаритів і форм. Установка займає невеликий робочий простір і має досить демократичну ціну. Недоліком буде обмежена продуктивність і високі експлуатаційні витрати. Необхідно відзначити, піскоструй чинить негативний вплив на здоров'я людей, що знаходяться біля установки.
Дробеструйні обладнання найчастіше застосовується: для очищення старих покриттів, корозії і безлічі інших забруднень; для підготовки поверхні виробу до нанесення покриттів. Ефективність роботи устаткування забезпечується завдяки надійному електроживлення та стислому повітрю.