Магазин Мебель под заказ

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Полезные ссылки Вы искали мы нашли Ключові цілі спортивної медицини

Ключові цілі спортивної медицини

Останні 20 років можна охарактеризувати впровадженням в спортивну практику величезної кількості медичних продуктів, використовуваних із загальною метою посилення загальної та спеціальної м'язової працездатності силовиків і прискорення відновлення. Атлетична фармакологія як відгалуження спортивної фармакології представляє собою сейчай повністю розвинене і бурхливо зростаючої рух нової "фармакології здорової людини", завданнями якої є поправка загального картини фукціонального здоров'я повністю здорової людини, що знаходиться втрудних умовах.
Нікола Тесла
Під цим мається на увазі питання про використання медикаментозних виробів, які допомагають організму переносити такі чинники, як спека і холод, робота на висоті і глибоко під землею, спеціалізована діяльність підкорювачів космосу, висотника, обезважіваніе, фізичні навантаження тощо.

Спортивна фармакологія досліджує специфічності впливу медикаментозних препаратів при їх застосуванні не хворими тренирующимся індивіда в умовах фізіологічного навантаження. Справа в тому, що ефекти і характерності застосування великої кількості застосовуваних у атлетичної фармакології лікувальних препаратів сильно відрізняються від відомих в лікарняній медицині, створених для хворого індивіда (тим більше не працює в умовах інтенсивної м'язової діяльності). Погляди і досягнення "клінічної" фармакології не можуть бути, так, механічно переміщені на атлетів, навіть при використанні ними "простих" медикаментів з аптеки.
Ещё статьи...Репітер стільниковий