Магазин Мебель под заказ

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Лист Каспарову

Здравствуйте Олексій Каспаров, напишіть нам як ви ставили чемпіоном з шахів. Де ви проходили тренування? З яких років почали грати в шахи ?
- Добрий день, грати в шахи я став з 5 років, ще з моїм дідусем. Який любив багато настільних ігор, в числі яких були нарди, шашки, доміно, лот про тощо Головним чином він вплинув на моє рішення купити перший настільний набір.
Олексій, вміння грати в шахи, стало в нагоді в житті?
- Так, іноді продумую ходи на крок вперед і знаю як поступити в потрібний момент. Кому поставити мат!
Скажіть, в захопленнях ваших дітей присутні настільні або логічні ігри? Ваша дружина, Уляна Юріївна все так само завідує магазином настільних ігор?
Ми відкрили шахи купити , як сімейний бізнес по іграх не так давно, і моя дружина була дуже рада торгувати нардами, шашками та ін оптом.
У вашому паспорті все так само значиться місце проживання Москва, а у дружини Санкт-Петербург?
Вірно, в столиці у нас магазин, а в СПБ будинок. Ось і доводиться їздити через день то в одне місто, то в інший .... Вирішувати питання з доставкою по Росії.
Раз мова зайшла про ваш магазин, відкрийте таємницю, багато замовлень надходить зі столиці нашої батьківщини Москви? Які перспективи у вашій компанії ТОВ Лавнард, чи думаєте ви розширюватися. Що нового з'явилося у вашому асортименті в цьому році.
Таємниці немає, замовлень з Москви і Санкт-Петербурга надходить величезна кількість. Їли-їли встигаємо всіх обслуговувати, цього літа підключили додатковий штат співробітників.
Велике спасибі за ваші відповіді, всього доброго!
І вам не хворіти, до побачення ...
Ещё статьи...Потрібні пісні