Магазин Мебель под заказ

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Полезные ссылки Вы искали мы нашли Підприємство «Гутман України» пропонує стяжні ремені, мотор редуктори

Підприємство «Гутман України» пропонує стяжні ремені, мотор редуктори

У наш час тельфери електричні бувають канатними і ланцюговими, застосовуються вони набагато частіше, і якщо раніше вони знаходили своє застосування як правило на виробництві, то в даний час найчастіше їх можна зустріти і на складах, і в автомайстерень, і т.п. Важливим достоїнством електричних тельферів є їх універсальність, так як їх можна використовувати не тільки як самостійний вантажопідйомний механізм, але до того ж і як складову частину консольних, мостових і козлових кранів.
Покупцям ми пропонуємо і ланцюгові, і канатні талі електричні, крім того у нас ви зможете придбати електроталі з розширеним пакетом функцій, наприклад доступні можливості: важкий режим роботи, друге гальмо на підйом, частотний перетворювач і т.д.
У номенклатурі нашої фірми в добавок є мотор редуктори , один їх елементів приводу машини, вони допомагають поліпшити крутний момент, за рахунок зниження кутової швидкості веденого вала. Мотор редуктор може оснащуватися самими різними видами передач, такими, як, приміром, планетарні, конічні, черв'ячні, зубчасті, і крім цього їх поєднанням, скажімо, зубчасті та черв'ячні або зубчасті й конічні і так далі. Також, є так звані комбіновані приводи, які поєднують варіатор з редуктором. Наша компанія пропонує всі різновиди мотор редукторів, і ви можете підібрати самий найбільш підходящий для вас варіант. До того як купити електроталі резонно визначитися, які функції цей виріб буде здійснювати, в залежності від умов і вимог експлуатації. у разі, якщо у вас виникли труднощі з вибором, це не проблема, наші менеджери завжди допоможуть цінною порадою.