Магазин Мебель под заказ

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Полезные ссылки Вы искали мы нашли Підприємство «Гутман України» пропонує тельфери електричні, стяжні ремені, мотор редуктори

Підприємство «Гутман України» пропонує тельфери електричні, стяжні ремені, мотор редуктори

Підприємство «Гутман України» спеціалізується на постачанні величезного асортименту складського і підйомно-транспортного устаткування, як власного виготовлення, так і від західних виробників.
Одним з найбільш затребуваних виробів є стягнутий ремінь, із застосуванням якого виробляється кріплення вантажу під час пересування, за рахунок нього запобігається переміщення, перекидання або сповзання вантажу.
Як матеріал застосовується легка та еластична тканинна стрічка зі спеціальним натяжним пристроєм, який називається храповиком. Це пристрій підтримує натяг стрічки і дає можливість міцно прикріпити вантаж у кузовах вантажівки, платформах, залізничних вагонах, тощо.
Основний плюс, яким володіють стяжні ремені - це простота і легкість у використанні, що дозволяє сильно зменшити витрати часу при вантажно-розвантажувальних роботах.
Крім цього, в тому випадку, якщо ви побажаєте придбати стяжні ремені саме у нас, додатково в комплект зі стяжним ременем ви отримаєте дві прокладки з поліестеру, які будуть захищати стрічку від перетирання в тому місці, де відзначається безпосереднє дотик стрічки з вантажем.
Ще один товар, досить затребуваний - це деталь (електротельфер), це механізм для горизонтального переміщення, підйому або опускання предмета за монорейки. Є таль з ручним приводом руху, яка актуальна тільки, якщо застосовуватися вона буде в день не більше одного-двох разів і таль електрична.