Магазин Мебель под заказ

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Полезные ссылки Вы искали мы нашли Подивимося що це таке репітер?

Подивимося що це таке репітер?

Репітер це двосторонньо спрямований підсилювач. Працює в діапазонах багатьох протоколів мобільного зв'язку. Він піднімає сигнал від стільникового станції у напрямку користувача мобільного телефону і назад. Таким чином прилад обрудован зовнішньої (для зв'язку з базовою станцією) і внутрішньої (INDOOR) антенними системами.

У зоні дії GSM репітера забезпечується значне число одночасних розмов. Дешеві моделі репітерів надають можливість одномоментно вести 6 розмов абонентами, складні пристрої - до 150 сеансів зв'язку. При цьому користувачі бездротового зв'язку залишаються повністю мобільними і користуються мобільним телефоном також як і зазвичай.

Розгортання системи для роботи з локальними користувачами для приміщення площею до шестисот кв. м є не такою вже непідйомним завданням. У цьому випадку можливо репітер купити і власними силами змонтувати, слідуючи иформации. Для площ внутрішніх приміщень понад шістсот м2 або у важких умовах (товсті внутрішні перегородки) знадобиться залучення бригади професіоналів. Але в цьому немає труднощів. У тій же компанії, де можна стільниковий репітер купити, слід і зажадати розгортання системи будь-якого рівня складності.

Нині ми за півкроку від рішення проблеми поставленої перед нами. Репітер GSM сигналу - надійне відмобілізування ресурсів стільникового зв'язку.
Ещёстатьи...