Магазин Мебель под заказ

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Сліпий зір

Хоча ланцюжок експериментів і підтверджує існування різних візуальних трактів, або сукупностей, що беруть участь в аутентифікації речі і в розпізнаванні його положення в районі, питання про притаманні їй конкретних анатомічних системах (таких, якими для просторової системи представляються верхні горбки четверохолмия) на поточний момент не дозволений і з цього питання є різноманітні припущення. Загальнотеоретичні уявлення про двох зорових системах з різними можливостями можуть мати принципові практичні наслідки.
література по ветеринарії
Leibowitz і його колеги, довели, що для людини, яка веде машину вночі (а це сильно неблагонадійне проведення часу), принципова і фокусна, і об'ємна структур. Фокусна сукупність дізнається об'єкти і перешкоди і розраховує дистанції, а просторова структура направляє автомобіль у просторі відносно дорогі.
Втім при поганому освітленні пов'язана з корою фокусна структура не бездоганні і оці не досить точності (особливо рухової точності) і споглядання контрасту, в результаті чого зменшує здатність розрізняти предмет від оточення. Але за рахунок того, що просторова система не страждає від неважливого освітлення, сидячи вночі в автомобілі, людина, напевно, фактично не відчуває загального регресу зору і слідчо може не думати про те, що його фокусна система функціонує гірше, ніж вдень, а це може створити небезпечні ситуації. Тому, що бачення регресує лише частково, шофер не розуміє ні притуплення функції фокусної структури, ні того, що сила його бачення зменшилася, і може не вжити необхідних заходів передбачливості.
Ещё статьи...Ключові цілі спортивної медицини