Магазин Мебель под заказ

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Полезные ссылки Вы искали мы нашли Відмінність гідравлічного обладнання від пневматики

Відмінність гідравлічного обладнання від пневматики

У поняття пневматичного обладнання входять такі пристосування, які приводяться в дію за допомогою стиснутого повітря. Це обладнання призначено для прискорення різних процесів шляхом здійснення рухів поступального або зворотно-поступального характеру. Прикладом таких операцій є розпилювання, шліфування, карбування та інші процеси. Пневматичне обладнання не завдає шкоди природі, так як для своєї роботи використовує лише повітря. Тому така техніка є доступною, технічно безпечної, економить електроенергію. Огляд ринку з продажу дисків у місті Ростові-на-Дону .
Гідравлікаобично невелика. За допомогою гнучких шлангів його можна підключити до будь-якого водного джерела. Подібна техніка знаходить досить широке застосування, особливо в промисловості. Для побутових потреб частіше використовується пневматика.
Устаткування гідравлічне працює на енергії, одержуваної від стискання рідини. Зазвичай цією рідиною є мінеральне масло. За допомогою насоса масло доставляється до приладу. Нині хороше гідравлічне обладнання продають у Росії багато іноземних підприємств.
Сполучні компоненти в промисловій техніці.