Магазин Мебель под заказ

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Збілшити губи

Яким чином зробити більше губки за допомогою звичайної помади? З метою візуально наростити Ваші гарні губки нанесіть тонову макіяжні фарбу на них, далі по краєчку - світлішу обведення . Іноді трапляється, що потрібно використовувати темний колір помади, припустимо, під фасон сукенки. У цих випадках прямо на підставу Ваших губок нанесіть більш виділяється макіяж з блискітками. Цей макіяж створить Вашим губам візуальне збільшення.

Наносимо губну помаду на губки як візажисти. Щоб намазати засіб для губ вірно, краще запам'ятати три простих дії. Намазуємо губи тональнік, щоб все було гладко. Далі підведенням обводимо губки. Ваш тон повинен бути такий же як у губної помади або трохи світліше. Далі намажте засіб для губ, зручніше аплікатором для губ. Якщо хочете більшого впливу, то фахівці накладають губну помаду в 2 шари. Візьміть подібний секретик на замітку.

Наші практичні керівництва підібрані фахівцями, вони виокремили деякі з популярних завдання, які виявляють дами. Для Вашої зручності, представлені корисні поради на цьому Інтернет-проекті викладені досить стисло, хоча і без втрати змісту. Думаємо, що наша редакція і сайт будуть корисні в потрібну хвилину.
Ещё статьи...Сліпий зір